POGADUCHY DO PODUCHY

pogaduchy do poduchy


#1 2012-08-29 19:09:18

 adminek

Administrator

2284078
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 90
Punktów :   
WWW

GRZYBY RYBY I INNE PRZYJEMNOŚCI

Wątek dla tych co lubią zbierać grzyby i łapać ryby

.

Offline

 

#2 2012-08-29 20:10:09

 Ewunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: GRZYBY RYBY I INNE PRZYJEMNOŚCI

Zaraz się odezwą prawdziwi rybacy i pouczą uprzejmie adminka,że "łapie " to się muchy a ryby to się łowi.
Ja o grzybach.Jak już nazbieramy to trzeba je przetworzyć na coś przyjemnego.Bo na surowo raczej są niejadalne.Najlepiej ususzyć na nitce na słoneczku lub w piekarniku /z tym uważać,mają być ususzone a nie upieczone.Wcześniej trzeba przygotować 2 nitki.Jedną dowolnego koloru druga obowiązkowo czarna. Na tę pierwszą nawlekamy oczyszczone z piasku i ewentualnych  igiełek czy resztek mchu  pokrojone grzybki, te których jesteśmy pewni na 100%,że na pewno są jadalne.Na drugą ,tę czarną resztę zbioru,te ''niepewne''. Po ususzeniu z miłym uśmiechem dajemy /te na czarnej nitce/ teściowej.Smacznego !

Ostatnio edytowany przez Ewunia (2012-08-29 20:57:30)

Offline

 

#3 2012-08-29 21:31:01

 adminek

Administrator

2284078
Skąd: wawa
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: GRZYBY RYBY I INNE PRZYJEMNOŚCI

Ewunia napisał:

Zaraz się odezwą prawdziwi rybacy i pouczą uprzejmie adminka,że "łapie " to się muchy a ryby to się łowi.
Ja o grzybach.Jak już nazbieramy to trzeba je przetworzyć na coś przyjemnego.Bo na surowo raczej są niejadalne.Najlepiej ususzyć na nitce na słoneczku lub w piekarniku /z tym uważać,mają być ususzone a nie upieczone.Wcześniej trzeba przygotować 2 nitki.Jedną dowolnego koloru druga obowiązkowo czarna. Na tę pierwszą nawlekamy oczyszczone z piasku i ewentualnych  igiełek czy resztek mchu  pokrojone grzybki, te których jesteśmy pewni na 100%,że na pewno są jadalne.Na drugą ,tę czarną resztę zbioru,te ''niepewne''. Po ususzeniu z miłym uśmiechem dajemy /te na czarnej nitce/ teściowej.Smacznego !


Tak Ewuniu łapie to się muchi i inne insekty i w ogromnym pośpiechu,ale napisałem tak z premedytacją

.

Offline

 

#4 2012-09-02 20:44:50

 Ewunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: GRZYBY RYBY I INNE PRZYJEMNOŚCI

W jesienne wieczory lubię obejrzeć dobry film. Za taki właśnie super film uważam "Forrest Gump". Kilka razy go obejrzałam i jeszcze nie raz chętnie do niego wrócę.

Offline

 
ZAPRASZAMY DO PISANIA NA TYM FORUM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanieumk.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.sinnoh-pokeots.pun.pl